Kernbestuur

Het kernbestuur houdt zich bezig met de dagelijkse werking van Jong VLD en zet de beleidslijnen uit. Het nieuwe kernbestuur wordt mid-december 2020 verkozen. 

 Tess Minnens 

Voorzitter

tess.minnens@jongvld.be

 Dieter Goovaerts 

Secretaris-Generaal

dieter.goovaerts@jongvld.be

 Lore Roelandts 

Penningmeester

lore.roelandts@jongvld.be

 Brent Usewils 

Teamleader Internationaal

brent.usewils@jongvld.be

 Jonas Veys 

Teamleader Communicatie

jonas.veys@jongvld.be

 Hannes Van Parijs 

Teamleader Politieke Actua

hannes.van.parijs@jongvld.be

 Soetkin Jehaes 

Teamleader Netwerk

soetkin.jehaes@jongvld.be

 Arno Paulus 

Verbindingsofficier

arno.paulus@jongvld.be

 Sepp Tyvaert 

Verbindingsofficier Politieke Actua

sepp.tyvaert@jongvld.be

 Lennert Hansen 

Teamleader Identiteit

lennert.hansen@jongvld.be

 An-Sofie Mestdagh 

Verbindingsofficier Netwerk

an-sofie.mestdagh@jongvld.be

  • Black Facebook Icon

© 2018 by AdHOC. Proudly created with wix.com

  • Black Twitter Icon
  • Instagram Social Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon